Всім відомо, що кухні в багатоповерхових квартирних будинках, особливо в старих, дуже маленькі, і розмістити тут великий кухонний стіл просто неможливо. Однак щоб допомогти власникам житлових приміщень у даному випадку дизайнерами був винайдений розкладний стіл для кухні. Він дуже зручний і зроблений, може бути з натурального дерева, скла або металу. Такий стіл дуже зручний у використанні і є незамінним предметом інтер’єру в кухнях маленького розміру. За допомогою нескладних і сучасних механізмів, які маються в такому столі, можна без зайвих зусиль закріпити додаткову секцію, збільшивши розмір до потрібного.

Скляний стіл — стильно і красиво

Розкладні столи зі скла — це найпопулярніші на сьогоднішній день конструкції. Такий ефектний предмет інтер’єру робиться з міцного металевого каркасу та стільниці із загартованого скла, він завжди доповнює інтер’єр і є незамінним елементом дизайну даного приміщення. Оснащується такий розкладний стiл спеціальними механізмами, які допомагають висувати секції. З особливою ретельністю проектуються висувні шарніри під склом, тому вони знаходяться на увазі, і все повинно бути акуратно і красиво. Завдяки такій конструкції будь скляний стіл виходить естетичним і надійним. Скляні предмети інтер’єру дуже зручні і невибагливі у догляді, а сучасні моделі допомагають забезпечити комфорт і затишок. Варто пам’ятати тільки про те, що круглий розкладний стіл буде доречно виглядати в квадратному приміщенні, а стіл овальної форми відмінно підійде для прямокутної кухні.

Стіл трансформер — на всі випадки життя

Щоб у власній квартирі чи будинку було зручно і затишно не повинно виникати відчуття браку меблів. Для малогабаритних квартир відмінний варіант — це розсувні і розкладні столи трансформери. Це така модель, яка оснащується різними механізмами. З їх допомогою можна міняти висоту ніжок, а також розміри стільниці — ширину і довжину. Існують такі моделі столів, в яких поєднуються різні види трансформації. Наприклад, квадратний стіл за допомогою зміни висоти ніжок, перетворюється в журнальний столик, а стіл-тумба може легко трансформуватися в великий і круглий стіл. Є також моделі і розкладних письмових столів, які на відміну від стандартних займають набагато менше місця, а також виглядають акуратно і оригінально. Стіл-трансформер для ноутбука має відкидну стільницю, завдяки чому подвоюється робоча поверхня.